LİDER KAPAK ÜRETİCİSİ MARKAKAPAK FACEBOOK VE TWITTER HESAPLARIYLA YANINIZDA
Sizinle Yaşayan Dolaplar Akıllı detaylar, yenilikçi tasarım anlayışı, fonksiyonel sistemler.

HAKKIMIZDA

Bir çok alanda evinize ve iş yerinize giren dolap kapaklarının zevk ve estetikle buluşmasını sağlayan firmamız, sahip olduğu üstün teknolojisi ile oluşturduğu geniş renk, model ve kaliteli ürün yelpazesi ve uygun fiyatı, sınırsız hizmet anlayışı, AR-GE ye önem veren yapısı, genç, dinamik ve profesyonel kadrosu müşteri memnuniyeti ile sektörün ihtiyaçlarına cevap vermede öncü olma özelliğini daima taşıyacaktır.

Firmamız hedefleri ve vizyonu doğrultusunda çalışarak içinde bulunduğu sektörde marka olmak için bilgi ve tecrübesini kaliteye dönüştürme çabasındadır. Sürekli artan verim, müşteri memnuniyeti ve iyi kalite ÖNCÜ İLKEMİZDİR.

Ürün kalitesinde her zaman en üst seviyeyi gözeten anlayış, satış öncesi araştırma, satış sürecinde zamanında teslim ve satış sonrası sınırsız hizmet çalışma sistemimizdir. Başarımızın ardında müşteri beklentilerini doğru zamanda doğru ürünle karşılama, sürekli ve en son teknolojiye yönelik araştırma ve gelişme içinde olma, KALİTEDEN ASLA ÖDÜN VERMEDEN KENDİNİ YENİLEME gibi esas değerler vardır. Varolan mevcut ürünlerimizin estetik ve kalite değerleri periodik iyileşme sürecindedir. Bugün firmamız bulunduğu sektör içindeki faaliyetlerini başarıyla sürdürmekte ve yatırımlarını hızla devam ettirmektedir.